Forum Ruch Raeliański - Forum Społeczności Raeliańskiej w Polsce Strona Główna Ruch Raeliański - Forum Społeczności Raeliańskiej w Polsce
Patrz w niebo - Czytaj stare pisma - Śledź osiągnięcia nauki
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

#ELOHIMLEAKS

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Ruch Raeliański - Forum Społeczności Raeliańskiej w Polsce Strona Główna -> Komunikaty Publiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polski Ruch Raeliański
OrganizacjaDołączył: 20 Paź 2006
Posty: 98
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 12 razy

PostWysłany: Wto 19:40, 25 Sie 2015    Temat postu: #ELOHIMLEAKS21 sierpnia 70 r.p.H. (2015)

‪"#‎ELOHIMLEAKS‬ Od teraz pod tym tagiem (Elohimleaks) będę na bieżąco publikował najnowsze informacje o najbardziej tajnych planach rządów na Ziemi, które otrzymam od Elohim. Rządzący muszą wiedzieć, że Elohim nas obserwują i wiedzą wszystko. Żadna ściśle tajna informacja lub tajemnica państwowa przed nimi się nie ukryje " RAEL

[link widoczny dla zalogowanych]


‪#‎ELOHIMLEAKS‬ W celu osłabienia rosnącej na świecie sympatii dla strefy Gazy i prześladowanych Palestyńczyków, wśród niektórych wysoko postawionych członków władz Izraela narodził się pomysł zorganizowania spreparowanego zamachu na Tel Aviv lub Jerozolimę. Wybuch podłożonej bomby o dużej mocy zabiłby tysiące obywateli Izraela a wina zostałaby zrzucona na palestyńskiego terrorystę - pacjenta szpitala psychiatrycznego zmanipulowanego za pomocą najnowszych technik kontroli umysłu, któremu wmówionoby, że otrzymuje rozkazy bezpośrednio od swojego Boga. Członkowie izraelskich tajnych służb, fałszywie podających się za Hamas, dostarczyliby mu ogromną ilość materiałów wybuchowych i ułatwiliby mu dostęp do miejsca będącego celem "ataku terrorystycznego": prawdopodobnie stadionu sportowego lub innego miejsca będącego dużym skupiskiem ludzi. Owi wysoko postawieni członkowie rządu Izraela są gotowi do poświęcenia tysięcy swoich współobywateli, by świat przestał popierać Palestyńczyków w strefie Gazy. Posłużyłoby im to za pretekst do kolejnego ludobójstwa na narodzie Palestyńskim, a następnie do ewakuacji pozostających przy życiu Palestyńczyków "dla ich własnego dobra" do sprzymierzonego arabskiego kraju. Dzięki temu mogliby dokonać ostatecznej aneksji całości terytorium Palestyny.

[link widoczny dla zalogowanych]


‪#‎ELOHIMLEAKS‬ Nie jestem pewien jak długo jeszcze będę żył na Ziemi z powodu rewelacji, które będę głosić. Tajne służby Stanów Zjednoczonych i Izraela mają mnie na liście ludzi, których należy "zlikwidować". Ale nawet gdy zniknę, ktoś zastąpi mnie i będzie otrzymywał informacje od naszych Stwórców. Będzie to albo nowo wybrany na moje miejsce Przewodnik Przewodników, albo ktoś, kto się sam zgłosi do tej roli. Nie będzie on jednak nowym Prorokiem (tych już więcej nie będzie). Być może będzie to ktoś wybrany do pełnienia funkcji nowego lidera Ruchu Raeliańskiego. Jego JEDYNĄ misją będzie ujawnianie państwowych sekretów i absolutnie nic ponad to. Elohim zadbają, iż cokolwiek mi się stanie, będą nadal dokładać starań, by ocalić ludzkość.

[link widoczny dla zalogowanych]


22 sierpnia 70 r.p.H. (2015)

‪#‎ELOHIMLEAKS‬: Ponieważ Izrael kontroluje większość źródeł wody na terytorium Palestyny, armia Izraela rozważa pomysł zatrucia wód wysoce zaraźliwą chorobą. Następnie, po wybuchu epidemii, która zabije tysiące Palestyńczyków, Izrael wyśle swoją armię by "pomóc ludności" Palestyny. Pomocą będą celowo niedziałające lekarstwa i szczepionki, które wykreują pozytywny obraz Izraela - "wybawcy" poszkodowanych Palestyńczyków, podczas gdy w rzeczywistości Izrael dokona prawdziwego ludobójstwa pod pozorem wybuchu epidemii jednej ze znanych powszechnie chorób. W rzeczywistości będzie to choroba stworzona przez człowieka, jednak wywołujące te samy objawy, jakimi charakteryzują się istniejące na świecie choroby. Medią będą propagować to kłamstwo bez wszczęcia jakiegokolwiek dochodzenia. Jedyną obawą Izraelskiej armii jest to, że bakterie i choroby mogą się rozprzestrzeniać drogą powietrzną, co może również śmiertelnie zarazić wielu Izraelczyków. Izraelscy wojskowi pracują więc aktualnie nad szczepionką, która będzie obowiązkowa dla obywateli Izraela, rzekomo stworzona, by chronić ich przed chorobami zakaźnymi panującymi na terenie Palestyny, a w rzeczywistości będzie chronić przed tą konkretną chorobą stworzoną przez człowieka. Szczepionka podawana Izraelczykom będzie inna od tej nieskutecznej, która będzie dostarczana Palestyńczykom. Niech Palestyńczycy pod żadnym pozorem nie spożywają wody dostarczanej przez Izrael, lecz jedynie wodę z niewielkich źródeł na terytorium Palestyny lub butelkowaną wodę.

[link widoczny dla zalogowanych]


#‎ELOHIMLEAKS‬: Armie Stanów Zjednoczonych, Izraela i niektórych krajów NATO pracują nad ściśle tajnym projektem światowego bakteriologicznego ludobójstwa, które odbyłoby się bez jakichkolwiek deklaracji wojny. Ich projekt polega na rozprzestrzenieniu choroby stworzonej przez człowieka, która zabiłaby wszystkich nie-białych i nie-żydów. Nie byłoby problemu w rozprzestrzenieniu epidemii, gdyż bakterie w małych ilościach mogłyby być przenoszone za pośrednictwem żywności lub surowców. Czynnik bakteriologiczny mógłby oddziaływać jedynie na osoby, które nie są białe i nie są Żydami. To nieco problematyczne dla rządu Izraela, ponieważ większość Palestyńczyków jest genetycznie prawdziwymi Żydami. Ich przodkowie byli Żydami, podczas gdy większość Izraelczyków nie ma żydowskich cech genetycznych, ponieważ w rzeczywistości są potomkami Europejczyków, którzy nawrócili się na judaizm. Nieco trudniejszym rozwiązaniem byłoby wyhodowanie choroby, która zabija każdego, przy jednoczesnej konieczności zaszczepienia białej i żydowskiej ludności. Owa sztuczna choroba byłaby upodobniona do jednej ze znanych chorób, takich jak cholera, dur brzuszny, itd. Biała rasa i Żydzi zostaliby przymusowo zaszczepieni pod pretekstem chronienia ludzkości. Imitacja szczepionki byłaby dostarczana pod przykrywką "gestu humanitarnego" wszystkim krajom rasy innej niż biała. Zawierałaby ona pewne aktywne składniki, które czyniłyby rozprowadzoną chorobę bardziej śmiertelną. Stany Zjednoczone i Izrael zaczęły testować tą "bron" w Afryce, a od niedawna w Syrii. Testują również fałszywe szczepionki. Ostatecznym celem Stanów Zjednoczonych, Izraela i krajów NATO jest świat bez czarnej rasy, Arabów i Azjatów, gdzie swobodnie mogliby założyć nowe imperium bez zbędnej ludności, która by im w tym przeszkadzała i bez wywoływania światowej wojny jądrowej, która groziłaby zniszczeniem całej planety.

[link widoczny dla zalogowanych]


Wszystkie #ElohimLeaks są publikowane na bieżąco na oficjalnej stronie FB Polskiego Ruchu Raeliańskiego:
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Polski Ruch Raeliański
OrganizacjaDołączył: 20 Paź 2006
Posty: 98
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 12 razy

PostWysłany: Sob 21:28, 12 Wrz 2015    Temat postu:

27 sierpnia 70 r.p.H. (2015)


#ELOHIMLEAKS : Ostatnia zbrojna odpowiedź Izraela w Syrii, rzekomo w ramach "odwetu" za atak wykonany z syryjskiego terytorium, jest kolejnym już przykładem prowadzenia tajnych operacji przez służby specjalne Izraela. W Syrii, niedaleko granicy z Izraelem, ulokowana jest mała grupa uzbrojonych opozycjonistów syryjskiego rządu. Jest ona dozbrajana, szkolona i kierowana przez izraelskich oficerów. To oni wybrali miejsca - cele w Izraelu, których nikt nie zamieszkuje (chociaż i tak nadal mówimy o Wzgórzach Golan, bezprawnie okupowanym przez Izrael terytorium syryjskim) i wystrzelili na nie pociski. Żaden cywil ani żołnierz nie został ani ranny ani zabity, gdyż były to tereny niezamieszkałe. Jednakże dzięki temu Izrael uzyskał pretekst do zaatakowania armii syryjskiej, obciążając tym samym rząd syryjski odpowiedzialnością za wszelkie ataki wykonywane z terytorium Syrii. Innymi słowy, Izrael niszczy syryjską armię, osłabiając ją w walce z małymi grupami rebeliantów działających w pobliżu granicy obydwu państw... pod pozorem ochrony terytorium Izraela... Zakrawałoby to o śmieszność, gdyby nie setki niewinnych cywilów zabitych i rannych podczas izraelskich bombardowań. Jedna z najsilniejszych armii na świecie nie jest w stanie chronić się przed małą grupą syryjskich rebeliantów znajdujących się kilka kilometrów od swoich granic. Jednocześnie bez większego wysiłku w ramach odwetu bombarduje armię syryjską sto kilometrów dalej. A zachodnie media przemilczają to kłamstwo.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Polski Ruch Raeliański
OrganizacjaDołączył: 20 Paź 2006
Posty: 98
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 12 razy

PostWysłany: Sob 16:28, 16 Lip 2016    Temat postu:

8 lipca 70 roku po Hiroszimie (2016)

#ElohimLeaks Nr 8 : 60 najbogatszych ludzi buduje w tajemnicy podziemny kompleks, który będzie mógł przetrwać każdy nuklearny, chemiczny, bakteriologiczny konflikt zbrojny lub ogólnoświatową rewolucję. Będzie on posiadał pomieszczenia mieszkalne dla 60 najbogatszych osób i ich rodzin, czyli w sumie dla 480 osób. Ponadto ma w nim zamieszkać 240 najlepszych naukowców, szczególnie genetyków i specjalistów od agronomii; 60 lekarzy reprezentujących wszystkie specjalizacje; 120 komandosów do utrzymania porządku i obrony kompleksu przed intruzami z zewnątrz. Wszystko dodatkowo zostanie wyposażone w baterię zdalnie sterowanych rakiet i dronów oraz 60 najpiękniejszych młodych kobiet w celu zaludnienia Ziemi po zakończeniu kataklizmu, gdy atmosfera będzie ponownie zdatna do życia.

Całość zabudowań pomieści w sumie 1440 osób i będzie posiadała infrastrukturę zdolną wyżywić tę populację w nieskończoność. Wykorzystując do tego najnowsze technologie opracowane przez NASA do tworzenia pierwszych kolonii na Księżycu lub Marsie.

Umiejscowienie kompleksu jest oczywiście ściśle tajne. Nawet osoby, które zostaną do niego przyjęte, nigdy nie poznają dokładnej lokalizacji, zanim dotrą tam bezpiecznie. Istnieje silne podejrzenie, że jest ukryty w pobliżu Globalnego Banku Nasion mieszczącego się na Svalbard i finansowanego przez Billa Gatesa, rodzinę Rockefellerów, firmę Monsanto oraz innych...

Najwyższym priorytetem dla osób miłujących pokój powinno być znalezienie i zniszczenie tego miejsca, by zapobiec wszelkiej możliwości uratowania się tych 60 osób. Reprezentują one zaledwie 0,0000001% wszystkich ludzi i posiadają planetę na własność, a teraz chcieliby ją na wyłączność dla siebie po sfinansowaniu wojny światowej, która zniszczy resztę ludzkości. Jeżeli te 60 osób nie będzie miało żadnej możliwości ucieczki, przestaną finansować kolejną światową wojnę nuklearną.

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Ruch Raeliański - Forum Społeczności Raeliańskiej w Polsce Strona Główna -> Komunikaty Publiczne
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin